İade ve Değişim

Web sitemiz üzerinden yapılan satışlar Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ile Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliğine tabi satışlardır ve bu kanun-yönetmelikteki hükümleri uygulamaktadır.

İade edeceğiniz ürünlerin aşağıdaki şartlara uygun olması işlemlerin hızlı bir şekilde tamamlanmasını sağlayacaktır:

İade edeceğiniz ürüne ilişkin web sayfamızda yer alan e-mail adresimize veya müşteri destek hattımıza (+90 532 157 93 83) ulaşarak iade etmek istediği ürünün sorunu açıklaması gerekmektedir. Üründeki sorun firma hatası ise ürün 3-5 iş günü içerisinde yenisi veya ödeme yaptığı ücretin tamamının kendisine geri gönderilmesi gerekmektedir.

Siparişinizin sevkiyatı sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar var ise ürünü kesinlikle teslim almayıp, kargo yetkilisine tutanak tutturarak kargo şirketi tarafından tarafımıza iade edilmesini sağlamanız gerekmektedir. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız. Zarar görmüş ürünü teslim almanız halinde iade işlemi yapılması mümkün olmamaktadır.

Yukarıdaki şartlara uygun hallerde iade edilen ürünlerde kargo ücreti müşteri tarafından ödenecektir.